Techmot i motocross

Moja przygoda z motocyklami trwa od dzieciństwa jednak pierwszą japońską crossówke kupiłem w 2007 roku. Niestety w 2010 roku doznałem poważnej kontuzji kolana wyniku której musiałem zrezygnować z czynnego uprawiania tego sportu. zawody w motocrossie Rozpocząłem od 2014 r . wiedzę i doświadczenie zdobyte przy naprawie motocykli pomaga mi bezawaryjnie ścigać się w motocrossie Dzięki odpowiednio przygotowanemu motocyklowi.

 

Zawsze fascynowałem się naprawą motocykli, naprawiałem motocykle kolegom, później pracowałem 2 lata w serwisie motocykli jako mechanik, a aktualnie od trzech lat prowadzę własny serwis. cenię sobie dokładność i zadowolenie klienta. Dążę do zwiększania wiedzy szkoląc się poszerzając swój zakres pracy.

 

W ostatnim czasie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nawiązałem współprace z firmą zajmującą się tuningiem i serwisem zawieszeń Szczepański suspension. Odbyłem tam odpowiednie szkolenia poznając zasadę działania zawieszeń motocyklowych. wyposażyłem warsztat w niezbędne narzędzia do serwisu i tuningu zawieszeń.